Sjenica muška polo majica
Ref. 120-3/20-6
Sjenica muška polo majica
2.690,00 RSD

Plava muška polo majica kratak rukav sa detaljima.

Plava
Izaberite veličinu
M
L
XL
XXL
3XL
4XL

Plava muška polo majica kratak rukav sa detaljima.

Boja: Plava
SASTAV I ODRŽAVANJE
100% pamuk Mašinsko pranje do 40 C Peglanje na temp.do 150 C Ne koristiti izbeljivač Horizontalno sušenje
Koja je moja veličina ?
Veličina
M
L
XL
XXL
3XL
4XL
2.690,00 RSD
SLIČNI PROIZVODI
Tabela veličina

SMLXLXXL3XL4XL
Obim vrata41424446485052
Obim grudi104108112116120124130
Obim struka100104108112116120124
Obim kukova100104108112116120124
Dužina leđa68697071727374
Dužina rukava2020,52121,52222,523
Širina leđa40414244464850
Dužina dugog rukava626363,564,5666767,5
Poštovani korisniče, naš sajt koristi kolačiće (cookies) u cilju pobošljanja korisničkog iskustva. Kolačiće upotrebljavamo i kako bismo personalizovali sadržaj i oglase, omogućili funkcije društvenih mreža i analizirali saobraćaj. Podatke o vašoj upotrebi naše web-lokacije delimo s partnerima za društvene mreže, oglašavanje i analizu, a oni ih mogu kombinovati s drugim podacima koje ste im pružili ili koje su prikupili dok ste upotrebljavali njihove usluge. Ukoliko nastavite da pregledate i koristite našu Internet prodavnicu slažete se sa upotrebom kolačića i politikom privatnosti.