Kiš muška polo majica
Ref. 119-6
Kiš muška polo majica
2.990,00 RSD
2.542,00 RSD
i

Akcija: Black Friday - 15.00%

Od: 26.Nov.2021, Do: 28.Nov.2021

Svetlo teget muška polo majica dugih rukava.

Plava
Izaberite veličinu
M
L
XL
XXL
3XL
4XL

Svetlo teget muška polo majica dugih rukava.

Boja: Plava
SASTAV I ODRŽAVANJE
Proizvođač:Konstantin-Tex D.o.o. Ivanjica Zemlja proizvodnje: Srbija 100% pamuk Mašinsko pranje do 40 C Peglanje na temp.do 150 C Ne koristiti izbeljivač Horizontalno sušenje
Koja je moja veličina ?
Veličina
M
L
XL
XXL
3XL
4XL
2.990,00 RSD
2.542,00 RSD
i

Akcija: Black Friday - 15.00%

Od: 26.Nov.2021, Do: 28.Nov.2021

SLIČNI PROIZVODI
Tabela veličina

SMLXLXXL3XL4XL
Obim vrata41424446485052
Obim grudi104108112116120124130
Obim struka100104108112116120124
Obim kukova100104108112116120124
Dužina leđa68697071727374
Dužina rukava2020,52121,52222,523
Širina leđa40414244464850
Dužina dugog rukava626363,564,5666767,5
Poštovani korisniče, naš sajt koristi kolačiće (cookies) u cilju pobošljanja korisničkog iskustva. Kolačiće upotrebljavamo i kako bismo personalizovali sadržaj i oglase, omogućili funkcije društvenih mreža i analizirali saobraćaj. Podatke o vašoj upotrebi naše web-lokacije delimo s partnerima za društvene mreže, oglašavanje i analizu, a oni ih mogu kombinovati s drugim podacima koje ste im pružili ili koje su prikupili dok ste upotrebljavali njihove usluge. Ukoliko nastavite da pregledate i koristite našu Internet prodavnicu slažete se sa upotrebom kolačića i politikom privatnosti.